İade ve Değişim Koşulları

 

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. Outlet ürünlerde aksesuar garantisi verilmemektedir. 

Satın aldığım ürünü Ççs Çanta Mağazalarına iade edebilir veya değiştirebilir miyim?

www.ccscanta.com adresinden satın aldığınız ürünlerin iade ve değişimini yalnızca online mağazamızdan yapabilmektesiniz.

İade İşlemi Nasıl Yapılır?

İade işlemi iki aşamadan oluşmaktadır.

1-     kodu ile adına Yurtiçi kargo ile gönderim sağlayabilirsiniz

İade için gönderdiğiniz kargo elimize ulaştığında işleme alınacak ve tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılacaktır. Hesabım kısmından iade talebinizi takip edebilirsiniz.

İade Koşulları ve Bilgilendirme:

1-    Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde iade veya değişim yapabilirsiniz.

2-    Ürünlerin kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanması gerekmektedir, yeniden satılabilirliği bozulmuş ürünler iade kabul edilmez.

3-    Değişim yapılmış bir ürünün tekrar değişimi ya da iadesi yapılamaz.

4-    Faturası olmayan ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Kargonuzu teslim alırken mutlaka içinde fatura olup olmadığını kontrol ediniz.

İade Süreci ve Ücretin Hesaba Yansıması:  

İade edilen ürün bize ulaştıktan sonra kontrol edilerek iade süreci başlatılır. Ürün incelenme aşaması ile iade onayı ve işlemin tamamlanma süresi en az 3 en fazla 14 gün sürebilir.

Ürün iade şartlarına uygun olması durumunda, ürün bedelinin ödeme yaptığınız şekliyle size iade ediyoruz. Havale ile ödeme yapmanız durumunda sizden ilgili bilgiler talep edilerek ürün bedeli hesabınıza yatırılacaktır. Kredi kartı ile taksitli ödeme yaptığınızda, kötüye kullanımı engellemek için taksit sırasında alınan komisyon oranı geri ödenmeyecektir. Kredi kartı ile ödeme yapmanız durumunda; ürün bedeli kartınıza iade edilecektir. Bankanızın bu bedeli hesabınıza yansıtması 15 günü bulabilir. Bu sürecin Ççs Çanta ile bir ilgisi yoktur.

İade Kapsamı Dışındaki Ürünler:

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan ürünler, müşterilerin kendi talebiyle üzerinde değişiklik yapılmış, müşteriye özel tasarlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmez.

İadeyi Hediye Çekine Çevirme:

Dilediğiniz taktirde, ürün ücretini ccscanta.com üzerindeki hesabınıza hediye çeki olarak tanımlatabilir ve istediğiniz bir alışverişte kullanabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR