Valiz Seti

Valiz Seti Modelleri (2'li 3'lü ve 4'lü Valiz Seti)

Ailecek çıkacağınız tatil ve yolculuklarınızda kullanacağınız valiz seti modelleri ile eşyalarınızı artık çok daha rahat ve çok daha güvenli bir şekilde muhafaza edebileceksiniz. Küçüklü büyüklü boyutlara sahip olan valiz setleri birkaç farklı boyuta sahip valizden oluşturulmaktadır.

ÇÇS valiz seti modellerimiz ikili set ve üçlü set olarak iki ayrı gruba ayrılmaktadırlar. İkili valiz setlerimiz orta ve büyük boy, kabin ve orta boylardan oluşurken üçlü setlerimiz ise kabin, orta ve büyük boy valizlerden oluşmaktadırlar. ÇÇS valiz seti modellerimizi kumaş ve abs olarak üretmekteyiz. Tüm valiz çeşitlerimizde olduğu gibi valiz setlerimizde de özgün tasarım, ergonomik yapı ve güven unsurlarına dikkat ediyoruz ve sizlere en kaliteli ÇÇS valiz setlerini üretiyoruz.

Çok eşyalı bireyler için küçük valizler sorun olacağı gibi, az eşyalı olan yolcular için ise büyük valiz baş belası ve fazladan bir yük olacaktır. Bu sebeple valiz alırken her şeyden önce sağlamlık ve kapasite konusuna önem vermelisiniz. Valizler yol boyu bizlerle birlikte olacağı gibi seyahat ettiğimiz araç içinde de bizlerle birliktedir. Ancak yolculuk ettiğimiz aracın valiz kısmına konulan çantalarımızın kaybolma karışma gibi problemlerle yüz yüze gelmemesi için dikkat etmeliyiz.

Çantalarınıza kendinize ait bir anahtarlık veya isim takarak kaybolmasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca çalınma riskine karşı kilit sistemi olan veya şifreli valizler satın alarak eşyalarınızı daha güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Ayrıca çocuklar için de oldukça önemli olan güvenlik konusundan asla taviz verememelisiniz. Çocuk valizlerimizi de inceleyerek beğendiğiniz modelleri sipariş edebilirsiniz.

Farklı Bir Hava İçin Şık Valizler

Valizler de diğer aksesuarlar gibi tarzımızı yansıtır. Yol boyunca yanımızda olacak valizlerimizin tarzımıza uygun olması da önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Kıyafetlerimizle uyumlu bir valiz bizi daha şık gösterecektir. Özellikle fotoğraf çekindiğiniz esnada valiziniz yanınızda ise valiziniz fotoğrafınıza oldukça farklı bir hava katacaktır. Valizlerinizi sağlam, kaliteli, ihtiyacınıza uygun bir şekilde almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. ÇÇS valiz setlerimiz sizler için özel olarak hazırlandı. Kolay ödeme seçenekleri ile dilediğiniz modelleri sipariş verebilirsiniz.

Valizler ile Renklere Merhaba Deyin!

Valizler klasik renkler ile bilinse de son dönemlerde modernleşen moda akımları ile birlikte sıcacık renklerle üretilmeye başlandı. Bu sayede daha canlı renkler en güzel desenlerle buluşarak oldukça şık tasarımlar ortaya çıktı. Kadın erkek çocuk demeden her kesime ve her yaş grubuna uygun bir şekilde oldukça geniş yelpazede üretilen ürünlerimiz için ÇÇS web sitemize göz atabilirsiniz. Dilerseniz bizi instagram hesabımız üzerinden de takip edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR