Orta Boy Valiz

Valiz denilince akla ilk gelen marka olan ÇÇS yanında çok fazla ağırlık istemeyen ama vazgeçemeyeceği eşyalarını da yolculuklarında beraberinde götürmek isteyenler için ÇÇS orta boy valizleri üretmektedir.

Kabin boy valizlerden büyük fakat büyük boy valizlerden de küçük olan orta boy valizlerimiz kişisel kullanım için oldukça uygundur. Dönen tekerlek ve şifreli kilit sistemleriyle güvenli ve kolay bir kullanım imkânı sağlamaktadır.

ÇÇS orta boy valizler büyük valizler kadar ağır olmayarak rahat taşınabilme imkânı sağlarken kabin boy valizlerden daha geniş iç hacim avantajına sahiptirler. Yanınıza fazladan çanta almadan tek bir valiz ile tatilinizi ve yolculuğunuzu rahatlıkla geçirebilirsiniz. ÇÇS orta boy valiz modellerimiz geniş model ve renk çeşitliliğine sahiptirler.

Tarzınıza en uygun model ve rengi seçerek hemen sipariş verebilirsiniz. Unutmayın, Türkiye'nin en büyük ve en güvenilir valiz üreticisi olan Çavuşoğlu Çanta siz değerli müşterilerimiz için sektörün en kaliteli ÇÇS orta boy valizlerini üretirken orta boy valizlerimizin uzun ömürlü, ergonomik ve uygun fiyatlı olmasın dikkat etmektedir. İhtiyaçlarınız için ÇÇS orta boy valiz modellerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Orta boy valizler küçük küçük birden fazla valiz taşıma derdinden sizi kurtaracak olan parçalardır. Bu oldukça önemli bir konu olarak karşımıza çıkar. Çünkü küçük valizlerle daha kolay yolculuk yapacağımızı düşünsek de aslında tek bir orta boy valiz birçok küçük valiz taşımaktan daha iyidir. 

Bu sebeple eşyalarını tek bir valizde toparlamak en mantıklı olan harekettir. Bununla birlikte gereğinden büyük valiz taşımak da yorucu olacaktır. Orta boy valizler kısa veya uzun süreli yolculuk fark etmeksizin ihtiyacınızı giderecek şekilde tasarlanmış kapasiteye sahiptir.

Orta boy valizler kapasiteleri ile en çok tercih edilen modellerdir. Farklı farklı desenleri ve renkleri ile her tarza hitap edecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Kalitesi ve sağlamlığı ile övgü toplayan markamız isteklerinizin hemen bir tık uzağında. İnternet sitemiz üzerinden modellerimizi inceleyebilir en beğendiğiniz orta boy valizleri sepetinize ekleyebilir ve bütçenize uygun şekilde kolay ödeme seçeneklerinden yararlanarak sipariş edebilirsiniz. En keyifli yolculuklar için en şık valizler ÇÇS ile sizlerin hizmetinde!

Orta Boy Valiz Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her model valiz alırken kalitesine önem vermemiz gerekir. Orta boy valizler için de bu geçerlidir. Aynı zamanda orta boy valizler ara boy oldukları için ihtiyacınızı karşılayabilecek mi diye iyi düşünülmesi gerekir. Ara boy olduğu için sizi tatmin etmeyebilir. Küçük ve az eşyanız varsa büyük kalabilir ve size yük ve fazladan ağırlık olur.

Valiz boyutuna çok dikkat etmeniz gerekir. Kapasitesi ile sizin ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak ürünleri satın almalısınız. Eğer eşyalarınız ne çok ne de az ise orta boy valizler sizin için ideal olabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR