ÇÇS 16868 Kadın Sırt Çantası
1
₺2.492,10 KDV Dahil
₺2.769,00 KDV Dahil
ÇÇS 17077 Kadın Sırt Çantası
1
₺1.232,10 KDV Dahil
₺1.369,00 KDV Dahil
ÇÇS 17114 Omuz Askılı Kadın Sırt Çantası
1
₺1.754,10 KDV Dahil
₺1.949,00 KDV Dahil
ÇÇS 17308 Kadın Omuz Ve Sırt Çantası
1
₺1.457,10 KDV Dahil
₺1.619,00 KDV Dahil
ÇÇS 17109 Kadın Sırt Çantası
1
₺1.754,10 KDV Dahil
₺1.949,00 KDV Dahil
ÇÇS 17154 Kadın Omuz Ve Sırt Çantası
1
₺2.681,10 KDV Dahil
₺2.979,00 KDV Dahil
ÇÇS 17102 Omuz Askılı Kadın Sırt Çantası
1
₺1.754,10 KDV Dahil
₺1.949,00 KDV Dahil
ÇÇS 17079 Kadın Sırt Ve Omuz Çantası
1
₺1.232,10 KDV Dahil
₺1.369,00 KDV Dahil
ÇÇS 17449 Kadın Sırt Çantası
1
₺1.826,10 KDV Dahil
₺2.029,00 KDV Dahil
ÇÇS 17451 Kadın Sırt Çantası
1
₺1.826,10 KDV Dahil
₺2.029,00 KDV Dahil
ÇÇS 17450 Kadın Sırt Çantası
1
₺1.826,10 KDV Dahil
₺2.029,00 KDV Dahil
₺1.422,82 KDV Dahil
₺1.739,00 KDV Dahil
₺1.565,10 KDV Dahil
₺1.739,00 KDV Dahil
₺1.565,10 KDV Dahil
₺1.739,00 KDV Dahil
₺2.492,10 KDV Dahil
₺2.769,00 KDV Dahil

Kadın Sırt Çantası

Sırt çantaları, son zamanlarda moda endüstrisinde büyük etki gösteren ürünlerden biri olup, özel olarak seçilmiştir ve çeşitli ortamlarda kullanılabilir. Kadın ve erkek tarzlarının yanı sıra geniş bir kitleye uygun unisex çantalar da bulunmaktadır. Çeşitli markaların ürettiği sırt çantaları şık tasarımlara sahiptir ve kullanıcıların birçok eşyayı taşımasına yardımcı olabileceği için ilk tercihtir.

Günümüzde hemen her marka erkek ve bayan çantaları üretmekte; modaya uygun tasarımı, kaliteli malzemeleri ve uygun fiyatları ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Kadınların kullanımına özel üretilen kadın sırt çantaları, çoklu farklı bölmeleri, çoklu renk seçenekleri, geniş saklama alanları ve farklı tarzları ile ürün serisinde yer almaktadır.

Kullanıcılara geniş bir seçenek yelpazesi sunan ürün, kadife, kumaş ve kumaş gibi farklı kumaş türleri ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Sportif tarza sahip, deri, iki bölmeli, siyah düz renk ve kadife olan sırt çantaları oldukça popüler ve ideal ürünlerdir. Kadın çantalarında sırt çantaları gibi el çantası modelleri ve bel çantası modelleri de oldukça yaygındır.

Kadın Sırt Çanta Modelleri

Cüzdan, anahtar ve mendil gibi günlük ihtiyaçların yanı sıra kadınların genellikle yanlarında taşıdıkları rujlar, taraklar, fondötenler ve kişisel bakım ürünleri de büyük kapasiteli sırt çantalarında saklanıyor. Çeşitli malzemeleri kolaylıkla taşıyabilen bu ürünler, geniş seçenekleriyle öne çıkıyor.

Boyut malzemeye uyduğu için kullanımı kolay ve göz alıcıdır. Sıklık ile talep edilmesinden dolayı siyah sırt çantası modeli daha fazla özelliklere sahip ve bu anlamda avantajlar sunuyor. İşten çıktıktan sonra veya acil bir durumda akşam yemeklerinde kullanılabilecek kıyafetlerinizi koyabileceğiniz bir çanta en popüler ürünlerden biridir.

Bu sayede zaman kazandıran ürünler hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda bir diğer özelliği de hem büyük sırt çantası hem de küçük sırt çantası modelinde göz alıcı detayların bulunmasıdır. Sırt çantasının boyutu ne olursa olsun, iç bölmeler sayesinde bu bölüme ek eşyalar yerleştirilebilir. Cep telefonu veya anahtar gibi en küçük eşyalar bu parçalarda kolaylıkla taşınabilir.

Çantada kaybolan ve arama sürecinde zaman kaybı olan eşyalar bu çok bölmeli bölmelere yerleştirilerek bu eşyalara doğrudan ulaşılmasına yardımcı olunur. Kadınların kendi sırt çantalarını seçerken isteklerine ve zevklerine ve malzemelerine göre seçim yapmaları oldukça önemlidir.

Dayanıklı sırt çantası modeli, uzun süreli kullanım için çeşitli renklerde de mevcut olup, eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasına yardımcı olur.

Kadın Deri Sırt Çanta Modelleri

Sırt çantası alışveriş yaparken, arkadaşlarla dışarı çıkarken veya seyahat ederken kullanılabilir veya daha klasik ve modaya uygun bir kombinasyon oluşturmak için kullanılabilir. Bu anlamda deri genellikle ilk tercihtir.

Kitaptan deftere, cüzdandan çeşitli eşyalara kadar çok çeşitli eşyaları taşımaya uygun, kullanıcının tarzına uygun seçenekler ve fırsatlar sunan bu ürünler, geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Farklı seçenekler sunan sırt çantaları, çeşitli model, tasarım ve renklerle kombinlenebilir.

Çanta, deri ve sade tasarımla moda uyumu için daha uygun olan spor stilleri veya klasik stiller ile eşleştirilebilir. Günlük yaşam için oldukça uygun olan bu ürünler, yaza uygun tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Sıcak havalarda hasır dokuma veya bez çantalar en çok tercih edilen modellerdir.

Her yaşa ve zevke uygun sırt çantaları, her kesimden kullanıcıyı bir araya getiriyor. Fiyat olarak; malzeme, tasarım, markalaşma gibi faktörlerden etkilenen bu çantaların fiyat aralığı çeşitli bütçelere hitap edecektir. Deri sırt çantası modeli fiyat ve performans açısından oldukça yaygın olup, özel günler için oldukça uygundur.

Çanta Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Giyim ürünleri seçerken bazı faktörler göz önünde bulundurulmalıdır. Birincisi seçilen ürünün kalitesidir. Kaliteli ürünler, rahat kullanım ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Dayanıklılıkları sayesinde üründe meydana gelebilecek olası hasarlardan dolayı oluşabilecek hasarların önüne geçilebilir.

Tasarım farklılıkları çanta modası için önemli bir kriterdir ve çantalar önemli aksesuarlardan biridir. Farklı doku, şekil, renk ve sayısız farklı görünüme sahip modeller arasından seçim yaparken görsel zevkinizi ve kullanım amacınızı göz önünde bulundurabilirsiniz.

ÇÇS Çanta Fiyatları

Sürekli değişen teknoloji ve artan talep dikkate alındığında, giyim ve aksesuar ürünlerinin çeşitlenmesi ve büyüme hızı doğaldır. Bu hızın etkisi, farklı zevklere ve ihtiyaçlara hitap etmek için sürekli güncellenen ve değiştirilen moda endüstrisinde de belirgindir.

Dayanıklı olmasının yanı sıra göz alıcı ve trend bir tasarıma sahip olmak da önemlidir. Farklı zevklere ve ihtiyaçlara hitap eden modeller farklı işlevlere sahiptir. Malzeme, tasarım ve teknik özellikler ana özelliklerdir. Ürünün farklı özelliklerine göre çanta fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Deri çantalar ile süet çantalar arasında yapısal özelliklerinden dolayı fiyat farklılıkları bulunmaktadır.

Çantanın kullanıma uygun olduğu ortam koşulları da fiyatı etkileyecektir. Doğa koşullarına dayanıklı yapıya sahip dağcı sırt çantaları gibi outdoor çantalar ve günlük sırt çantaları çok çeşitli malzemelerde mevcuttur. Malzemeler, ürün dayanıklılığı ve fiyatında farklılıklara neden olur. Modelin ayırt edici özellikleri arasında şüphesiz en dikkat çekici özellik tasarımdır. Bu nedenle modelin renk, doku ve desen tasarım farklılıkları da modellerin farklı fiyatlarla sunulmasına neden olmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR