ÇÇS 418 KUMAŞ 3 LÜ VALİZ SETİ
1
₺8.754,15 KDV Dahil
₺10.299,00 KDV Dahil
ÇÇS 420 KUMAŞ 3 LÜ VALİZ SETİ
1
₺8.754,15 KDV Dahil
₺10.299,00 KDV Dahil
ÇÇS 600 Kumaş 3 Lü Valiz Seti
1
₺10.768,65 KDV Dahil
₺12.669,00 KDV Dahil
ÇÇS 610 Kumaş 3 Lü Valiz Seti
1
₺10.267,15 KDV Dahil
₺12.079,00 KDV Dahil
ÇÇS 620 Kumaş 3 Lü Valiz Seti
1
₺10.267,15 KDV Dahil
₺12.079,00 KDV Dahil
ÇÇS 630 Kumaş 3 Lü Valiz Seti
1
₺10.437,15 KDV Dahil
₺12.279,00 KDV Dahil
ÇÇS 650 Kumaş 3 Lü Valiz Seti
1
₺10.437,15 KDV Dahil
₺12.279,00 KDV Dahil
₺18.172,15 KDV Dahil
₺21.379,00 KDV Dahil

Kumaş Valiz

Yolculuk ve tatillerinde daha hafif valizler kullanmak isteyenlerin ilk tercihi olan kumaş valizler, üretim aşamasında kullanılan kaliteli pamuklu materyali sayesinde kolay taşınma imkanına sahip valizlerdir. Döner tekerlekleri, kademeli çekçek kolu ve özel şifreli kilit sistemi gibi tüm ÇÇS markalı valizlerimizde olan standart özellikler ÇÇS kumaş valizlerimizde de bulunmaktadır.

Kabin, orta ve büyük boy olarak ürettiğimiz kumaş valizlerimizle eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabileceksiniz. Abs valize nazaran daha hafif olan ÇÇS kumaş valiz modelleri rüzgâra ve soğuk gibi doğa olaylarını karşı dayanıklıdır. Unutmayın,

Türkiye'nin en büyük ve en güvenilir valiz üreticisi olan Çavuşoğlu Çanta siz değerli müşterilerimiz için sektörün en kaliteli ÇÇS kumaş valiz modellerini üretirken kumaş valizlerimizin uzun ömürlü, ergonomik ve uygun fiyatlı olmasın dikkat etmektedir. İhtiyaçlarınız için ÇÇS kumaş valiz modellerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kumaş valizler çeşitli kumaşlar ile oldukça şık görünürler. Desenli, çiçekli ve çeşitli renkleri ile birçok modele sahiptirler. Kumaş valizler daha şık görüntü sağlasalar da bakım isteyen valiz türlerindendir. Kumaş kirlenmeye müsait olabileceği için düzenli bir temizlik ve bakım ister.

Valizlerinizi kullanılan kumaşa zarar vermeyecek şekilde çok kimyasal madde içermeyen temizlik ürünleri ile temizleyebilirsiniz. Çok sıcak su ile temizlik işlemi yapmamaya özen göstermelisiniz. Kumaş valizinizi çok fazla güneşte bekletmeyin ki renkleri solmasın.

Yağmur çamur gibi günler de oldukça kirlenen valizlerinizi üzerinde çamur kurumadan temizlemek daha kolay olur. Bu sebeple temizleme işlemini geciktirmeden yapmalısınız. Tekerlekleri çamurdan arındırmak için ılık su ve sabun ile yıkayabilirsiniz. Tekerlekler büyük çakıllar bulunduğu taşlı yollarda kırılma yapabilir bu yüzden daha düz yollarda tercih etmelisiniz.

Kumaş valizler daha ince yapılıdırlar ve bu yüzden çok fazla ağırlık koyduğunuzda yırtılabilirler. Sert kapakları olmadıkları için kapasitesine uygun şekilde eşya koymalısınız. Ayrıca delici kesici sivri uçlu ürünleri paketlemeden sakın valizinize yerleştirmeyin. Valiziniz delinebilir veya yırtılabilir. Valizlerimizi sizler için kaliteli ve sağlam bir şekilde tasarlamış olsak da sizler de kullanımda hassasiyet göstererek uzun süreli ürün kullanımı sağlayabilir ve satın almış olduğunuz ürünü daha ekonomik bir hale getirebilirsiniz. Tüm kaliteli ve sağlam ürünleri çeşitli desen ve renkleri ile ÇSS’ de bulabilirsiniz. Sayfamızı inceleyebilir sevdiğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz.

Kolay Temizlenen Kumaş Valizler

Kumaş ürünlerin en büyük dezavantajı şüphesiz ki temizliğidir. Kumaşlar kiri kolayca içlerine hapsedebilir oldukları için temizlenmeleri biraz zor olabilir. Ancak valiz gibi temizlenmesi zorlu ürünlerde kullanılan kumaşlar leke tutmaz kumaşlar olduğu için diğer kumaşlara nazaran daha az kirlenirler. Yine de siz daha temiz ve bakımlı görünmek için taşıdığınız her ürün gibi valizlerinizi de temiz tutmalısınız.

Kumaş valizlerinizi temizlerken fazla kimyasal madde içermeyen doğal deterjanlardan veya sabunlardan yararlanabilirsiniz. Kumaşın üzerine bıraktığınız temizlik ürünü ile saf ılık suyu çitileyerek lekeyi uzaklaştırabilir sonrasında da tekrar saf ılık su ile temizleyebilirsiniz.

Kumaş Valiz Modelleri

 

Kumaş valiz modelleri, seyahatlerinde hafiflik ve esneklik arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Dayanıklı ve hafif malzemelerden üretilen kumaş valizler, çeşitli renk ve tasarım seçenekleri ile her zevke hitap eder. Esnek yapıları sayesinde, ihtiyaçlarınıza göre genişletilebilir ve daha fazla eşya taşımak için kullanılabilir.

ÇÇS Çanta olarak, seyahatlerinizi daha konforlu hale getirecek çeşitli kumaş valiz modelleri sunmaktayız. Kumaş valizlerimiz, özellikle uzun yolculuklar ve tatiller için ideal olup, dayanıklı yapılarıyla dikkat çeker. Valizlerimiz, kaliteli fermuarlar, sağlam tekerlekler ve kullanışlı iç düzenlemeler ile donatılmıştır. İç kısımlarında bulunan bölmeler ve cepler, eşyalarınızın düzenli bir şekilde yerleştirilmesine olanak tanır.

Kumaş valizlerimizin bir diğer avantajı, hafif yapıları sayesinde taşıma kolaylığı sağlamalarıdır. ÇÇS Çanta olarak, hem iş seyahatleri hem de tatil için uygun çeşitli boyutlarda kumaş valiz modelleri sunuyoruz. Kabin boy valiz, orta boy valiz ve büyük boy valiz seçenekleri ile her ihtiyaca uygun çözümler sunmaktayız.

 

En Şık Kumaşlarla Valizler Bambaşka!

Kumaş valizleri güzel gösteren en önemli detay kumaşların desenleridir. Kumaşların canlı renkler ile birlikte donatılmış şahane desenleri kumaş valizleri çekici kılar.

Çiçekli, Puantiyeli, çizgili, ekoseli veya daha modern geometrik desenlerle donatılmış kumaş valizlerle birlikte tek renk ve desensiz modeller de tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Kumaş valizlerin şıklığını yolculuklarınıza taşımak için ÇÇS kumaş valizlerini mutlaka inceleyin!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR