Erkek Çanta

Çantalar günlük hayatın yükünü taşır ve kıyafetlerinize en doğru şekilde ekler. Bu nedenle erkek çantaları da en az kadın çantaları kadar işlevsel ve havalı aksesuarlardır. Erkek sırt çantası tasarımları giderek daha popüler hale geliyor. Öğrenci çantalarıyla ünlü olsa da çalışanlar genellikle siyah deri ve klasik tasarımlar kullanıyor.

Vücut dengesini ve omurilik sağlığını koruyan bu çantalar küçük büyük demeden her erkek için popülerdir. Bilgisayarlar, tabletler, cüzdanlar, cep telefonları, anahtarlar, kitaplar, defterler... Belki de bu eşyaları her gün yanınızda taşımanız gerekiyor. Çok sayıda fermuarlı yüksek kaliteli erkek çantaları yükünüzü azaltabilir.

ÇÇS çanta markasının sıra dışı tasarımıyla öne çıktığı erkek sırt çantası modelleri de genç ve aktif kişiler için oldukça uygun. Havalı ve modern kadın çanta modelleri ise pratik iç tasarımıyla çantadaki kaosa son veriyor. Deri tasarımı ile sıcak havaların enerjisine uygun kırmızıdan yeşile çeşitli renkleri bulabilirsiniz. İlkbaharda aynı tonda bayan ceket modellerini seçerek tarzınızı zenginleştirebilirsiniz.

Kombinlere Göre Çantalar

Erkeklerde de kadınlarda olduğu gibi çanta seçimi yapılır iken tarza dikkat etmek gerekmektedir. Seçilen çanta ne kadar şık olursa olsun kombine uyum sağlamıyor ise güzelliğini yitirecektir. Bu yüzden genelde kıyafetlerde tercih edilen tarz ve renklere uygun şekilde çanta seçimi yapmak doğru olacaktır.

Günlük hayatta klasik tarzlarda giyinen bir erkek için çok sportif tarzda bir çanta uyumlu olmayacaktır. Aynı şekilde sportif giyinen birisi için resmi duruşlu çantalar uyumsuz bir görüntü oluşturacaktır. Casual giyimi benimsemiş bir erkek için hemen her çanta tarzı uyumlu olabilir. Ne çok klasik ne de çok sportif olan bu tarz için birbirinden güzel birçok çeşitte çanta vardır. Siz de kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz çantaları ÇÇS web sitemizden satın alabilirsiniz. Kararınızı verdikten sonra bir tıkla hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Erkek Çapraz Çanta

Erkek çapraz çanta modelleri son dönemlerde daha da çok yaygınlaşarak kullanılmaya başlanmıştır. Postacı çantası olarak da bilinen çapraz çantalar birçok özelliği ile erkeklerin tercihlerinde üst sıraları almayı başarıyor. Kullanım kolaylığı sağlaması, şık duruşu ile erkek kombinlerinde yerini alan bu model farklı boyutları ile de kullanıcılara seçenek sunuyor.

Siyah, kahverengi, lacivert, bordo gibi birçok renk alternatifi olan çapraz çantalar klasik veya sportif tarzlarda olabiliyor. Bu sayede her stile hitap eden çapraz çantalar erkekler tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. ÇÇS, çapraz çanta modellerinin yanı sıra erkek bel çantası modelleri, sırt çantası modelleri, laptop çantası modelleri, dağcı çantası modelleri, evrak çantaları gibi birçok çanta modelini sizlere sunuyor. Kalitesinden memnun kalacağınıza emin olduğumuz ÇÇS çantalarını web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Erkek Okul Çantası

Çocuğun okul çantası seçimi, çeşitli renk ve desenlerde öne çıkıyor. Bu canlı tasarımlar, süper kahramanlar, çizgi film karakterleri, basketbol ve futbol takımlarındaki efsanevi oyuncular ve daha fazlasını içeren seriye hükmediyor. Yansıttığı imajın yanı sıra çeşitlenmesi de her yaştan öğrencinin ilgisini çeken bu ürünler uygun ölçü ve kullanım kolaylığına sahiptir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR