Büyük Boy Valiz

Valizlerimizde geniş bir iç hacme sahip olan büyük valizler, temel ihtiyaç ve gereksinimlere göre üretilmiş olup, uzun mesafeli seyahatlerde mümkün olduğunca çok eşya taşımanıza olanak tanır. Aynı zamanda ailenizle tatil yaparken, ailenize ait tüm eşyalarınızı güvenle taşımak için birden fazla bavul yerine tek büyük bavul kullanabilirsiniz.

Özenle hazırlanmış standart bir tasarıma sahip olan ÇÇS büyük valiz modelimiz şıklığıyla da göz doldurmaktadır. Abs ve kumaş valizlerden oluşan geniş valizlerimizde size birçok alternatif renk seçeneği sunmayı unutmadık. Çeşitli renk ve tasarımları ile ÇÇS çanta ve valizler web sitemizde sizler ile! Büyük valizler, çok eşya taşıyan kişiler için oldukça önemli valizlerdir.

Büyük boy, eşyaları formda tutmakta zorluk çeken ve çok fazla bagaj taşımak istemeyenler için ideal boyuttur. Büyük valizlerde kapasite sorunu yoktur ancak her valiz yeterince güçlü değildir. Daha fazla eşya taşıdığı için diğer ebatlardaki valizlere göre daha sağlam olması gerekir.

ÇÇS bu konuda size garanti verebilecek bir adres! Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilir, kapasite sorununuzu sizi yormadan kolayca çözebilirsiniz.

Büyük Boy Valiz Seçimi

Büyük valizler seyahat ederken bize ağırlık yapan ürünlerdir. Bu sebeple taşıması zordur. Bize fazla ağırlık vermemek için mümkün olduğunca taşıması kolay ve malzemesi hafif olan ürünleri tercih etmelisiniz. Çok sayıda tekerlek gibi seçenekleri tercih ederek eşit ağırlık dağılımını sağlayabilirsiniz. Körüklü bavul seçeneği ile beden değiştirmeden ürün hacmini arttırabilirsiniz. Dayanıklı olmasını istiyorsanız abs valiz modelleri tercih edebilirsiniz.

Büyük Boy Valiz Modelleri

İster uzun bir yurtdışı seyahati yapıyor olun, ister kısa bir hafta sonu tatili. Şu an ihtiyacınız olan tek şey eşyalarınızı özenle ve rahatça taşıyabileceğiniz bir valiz! Seyahatlerin vazgeçilmezi olan valiz tarzı, aksesuar olarak da modaya uygun bir kullanım sağlıyor.

Birlikte seyahat eden bir aile iseniz; ikili ve üçlü valiz seti modellerini tercih edebilir, en küçüğünden en büyüğüne ailenin her bir üyesinin eşyalarını rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Tekerlekli sırt çantaları ve büyük tekli valiz modelleri yalnız seyahat edenler için idealdir. Saf polipropilen malzemeden üretilmiş kauçuk kaplı ve kırılmaz bavul modelinin yanı sıra farklı renk ve ebatlarda kumaş bavul modelleri de bulunmaktadır.

Ççs Büyük Boy Valiz

Ççs valizleri hem kalite hem tarz hem de fiyat konusunda ön plana çıkmayı başarıyor. Sağlam ve şık Ççs valizleri ile seyahatlere çıkmaya başlayabilirsiniz! Seyahat çantası modelleri, çeşitli valiz modelleri gibi ihtiyacınızı karşılayacak birçok çanta modelini ÇÇS garantisi ile bulabilirsiniz.

ÇÇS çanta web sitemiz üzerinden ürünlerimizi inceleyebilir, diler iseniz kendinize diler iseniz de sevdiklerinize hediye olarak satın alabilirsiniz. Kolay ve güvenli ödeme seçeneklerimizden faydalanarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR