Hakkımızda

İlk üretimine 24 metrekarelik bir atölyede okul sırt çantası üreticiliği ile başlayan ÇÇS 07.04.1984 tarihinde İrfan Çavuşoğlu ve Asip Çavuşoğlu tarafından kurulmuştur. 10 yıllık bir temelin ardından 1994 yılında Limited Şirket ünvanı alarak üretim zincirine kadın ve evrak çantalarını eklemiştir. Çanta ithalatına 1997 yılında başlayan firmamız aynı zamanda üretim faaliyetlerine de devam etmektedir.

ÇÇS, 2000 yılında Dockers, 2002 yılında Caterpillar markalarının Türkiye Genel Distribütörü ünvanını almıştır. 2005 yılında ise ÇÇS markalı kendi valizlerinin üretimine başlamıştır. 2007 yılında National Geographic markasının da distribütörlüğünü bünyesine dahil etmiştir.

2016 yılında yeni fabrika inşaatını tamamlayan firmamız, 36.000 metrekarelik kapalı alan büyüklüğünde olan tesisin 12.000 metrekarelik kapalı alan kısmını valiz üretimine ayırmıştır.

Firmamız; 2019 yılında Saxoline ve Volkswagen markalarının da distribütörlüğünü almıştır. Aynı zamanda National Geographic, Volkswagen ve Saxoline markalarının üretim haklarını da alarak üretim yelpazesini genişletmiştir.

Şu anda Beyazıt’ta toptan, Mercan’da bir perakende ve bir toptan satış mağazalarının yanı sıra; Antalya ve İzmir’de toptan satış noktaları bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük valiz fabrikası ile sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Vizyonumuz
Çavuşoğlu Çanta olarak vizyonumuz sahip olduğumuz ve ürettiğimiz kaliteli ürünlerle gerek Türkiye gerekse yurt dışındaki pazarlarda bulunduğumuz iyi noktayı korumak ve daha ileriye taşımaktır.

Misyonumuz
Çavuşoğlu Çanta olarak misyonumuz kaliteli ve dünya modasına yön veren ürünler üretmek ve bu ürünleri en iyi şekilde müşterilerimize pazarlamaktır.

 

Etik Politikamız

 

ETİK POLİTİKASI

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR