PP Valiz

Polipropilen (PP), plastik olarak sınıflandırılan bir bileşiktir. Poliolefin kategorisine aittir ve propilenin polimerizasyonu sırasında elde edilir. Polipropilen ürünler, mükemmel dayanıklılık ve rijitliklerinden dolayı birçok sektör ve endüstride kullanılmaktadır. Bunlardan birisi de valiz piyasasıdır.

Dayanıklılık özelliği ile valizlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Son yıllarda, kısaltması ABS olan akrilonitril-bütadien-stiren terpolimer gibi farklı plastiklerden yapılan ürünlerin giderek daha popüler hale geldiğini gözlemledik.

Başlıca avantajlarından biri mekanik strese karşı yüksek direncidir, bu nedenle ABS' ye genellikle sert plastik veya çok sert plastik denir. Bu malzemeden yapılmış bavullar özellikle popülerdir. Akrilonitril-bütadien-stiren terpolimer, son derece düşük esnekliğe sahip sert bir malzemedir.

Bu, yeterli basınç altında ABS valizlerinin kolayca kırılabileceği anlamına gelir. PP' den yapılmış bir bavul neredeyse risksizdir. Bunun nedeni esnekliğin çok daha yüksek olmasıdır. Polipropilen ürünler, diğer plastiklerden yapılan ürünlere göre daha esnektir ve zorlu koşullarda bile daha iyi dayanıklılık sağlar.

Abs valiz modelleri çizilmesi de PP' den daha kolaydır, bu nedenle size en az birkaç yıl eşlik edecek bir bavul seçmekle karşı karşıya kaldığınızda, kanıtlanmış bir polipropilen ürünü satın almak daha mantıklı olacaktır.

ÇÇS’ de PP Kırılmaz Valizler

Seyahatiniz sırasında doğru alternatifleri seçip onlarla yolculuğunuzu keyifli bir şekilde tamamlamak istiyorsanız kalite açısından size yeterli kaliteyi sağlayan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller sayesinde yolculuk sırasında çok fazla çaba harcamadan veya herhangi bir sorunla karşılaşmadan dilediğiniz yere keyifli bir şekilde gidebileceksiniz.

Özellikle tatiliniz veya iş seyahatiniz sırasında işinizi kolaylaştıracak birden fazla alternatif satışta. Bu ürünler sayesinde seyahatin zor günleri geçmişte kaldı. Bavul seçeneği uzun yıllardır geliştirilen farklı alternatifler içerisinde yer almış ve kişisel eşyalarınızı daha iyi korumanıza yardımcı olmak için özenle tasarlanmıştır.

Bu tasarımlarda zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir seçeneği kolaylıkla bulacak, seyahatinizi keyifli bir şekilde tamamlayabileceksiniz.

ÇÇS markasının güvenliği, kullanıcılara uzun yolculuklar için tercih edebileceğiniz alternatiflerden kısa yolculuklar için tercih edebileceğiniz seçeneklere kadar farklı ebat seçenekleri sunuyor. Bu ürünlerin yüksek kalitesi mükemmel bir şekilde eşleştirilebildiğinden, kullanım sırasında konfor ve yüksek kaliteyi aynı anda elde edeceksiniz.

PP valizler de kırılmaz ve ısıya- soğuğa dayanıklı yapıları ile kalite konusunda ihtiyacınız olanı sizlere sağlıyor. Doğru valiz seçimi, aynı ürünü uzun yıllar sorunsuz kullanmak demektir.

Aynı zamanda seçtiğiniz bavulun ihtiyaçlarınıza ve kullanımınıza uygun olması ek kolaylık sağlayacaktır. Örneğin bavul taşımakta zorlanıyorsanız ve kendinizi daha rahat hissettiren bir ürüne sahip olmak istiyorsanız rahat bir tekerlekli valiz kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Tekerlekleri sayesinde taşıması kolay olan valizler herhangi bir darbeden zarar görmedikleri için ihtiyacınız olan dayanıklılığı bulmanıza yardımcı olabilir.

Verimli seyahat etmek ve kişisel eşyalarınızı korumak istiyorsanız bu markanın ürettiği valiz alternatiflerinden de yararlanabilirsiniz. Bu ürünlerin birden fazla büyük, orta ve küçük boy seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede aradığınız uzun mesafe ve kısa mesafe seyahat seçeneklerini kolayca bulabileceksiniz.

Seyahat etmenin konforunu doyasıya yaşamak için bu markanın geliştirdiği valizleri de tercih edebilirsiniz. Bu ürünler farklı tasarımlarda satıldığı için zevkinize uygun bir model bulmak çok kolay.

PP Valiz Modellerinde Renk Seçenekleri

PP valiz modelleri de diğer valiz modellerinde olduğu gibi çeşitli renk seçeneği ile farklı tarzlara hitap etmeyi başarıyor. Siyah, kırmızı, lacivert, mor, pembe, bordo, mavi, turuncu, gri, sarı, beyaz gibi birçok farklı renk ile göz zevkinize uygun olan PP valiz modelini ÇÇS’ de bulabilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun olan valizleri ve valizlerin yanı sıra çeşitli çanta modellerini de web sitemizde bulabilirsiniz. Erkek veya kadın çanta modelleri arasından dilediğiniz çantayı kolaylık ile web sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz. Ekstra olarak kabin boy valiz ürünlerimize de linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR