Süper Fiyatlı Valizler
title
seyahat çantası

Senin Yol Arkadaşın Hangisi

ABS Valiz
PP Valiz
setler
çocuk valizleri
valiz
Erkek Çantaları
Kadın Çantaları
biz kimiz

 

ÇÇS Çanta

Çanta - Valiz denildiğinde akla ilk gelen ÇÇS ÇANTA - Valiz ürünleri tamamen yerli üretim olmakla birlikte kendini çanta- valiz konusunda kanıtlamış ve yediden yetmişe bütün müşterilerileri ile güven bağı oluşturmuştur. Yerli üretim olması, her türlü yedek parça teminatında büyük avantaj sağlamaktadır. Her ortamda farkınızı yansıtabileceğiniz ve tarz çantalarla göz önünde olacağınız ÇÇS ÇANTA - Valiz ürünlerini incelemek ister misiniz?

Tatil, gezi ve tüm seyahatlerinizde eşyalarınızı taşıma ve koruma görevinde Ççs Çanta & Valiz'i rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kabin boy valiz , Orta boy valiz , Büyük boy valiz , PP Valiz, Sırt çantası ve Evrak çantaları kategorilerinde bulabileceğiniz en yenilikçi, sağlam ve estetik görünüm sunan Ççs çanta - valiz hem satış öncesinde hem satış sonrasında kalıcı memnuniyet sözü vermektedir.

Üretim ve işçilik gibi hatalara karşı garanti imkanı sunmaktadır. Birbirinden farklı renk, doku ve modellerdeki valiz setlerini kendi stilinize göre kolayca uyarlayabileceğiniz, kendinizi her koşulda iyi hissedeceğiniz bir eşsiz görünüm sağlayabilirsiniz. Ççs Valiz ve Ççs Çanta müşterinin rahat ve güvenini düşünülerek yapılmış olmakla birlikte güvenilir hızlı alışveriş imkanı da sunmaktadır. İki tekerlekli ve dört tekerlekli seçimleriyle Ççs Çanta - Valiz sizlere oldukça rahat kullanım sağlamaktadır.

Yumuşak, kolayca kavrayabileceğiniz sap kısmı sayesinde konforlu kullanım sağlamaktadır. Ççs çanta - valiz setleri sizin ve eşyalarınızın güvenliği düşünülerek suya, çarpma, yırtılma ve kopmalara karşı maksimum dayanıklılık sağlayabilecek şekilde üretilmiştir. Ayrıca hava alanı gibi yerlerde ağırlığın önemi düşünülmüş ve olabilecek en uygun ağırlığı kullanımınıza sunmuştur. Sadece ağırlık değil yokuş çıkarken veya inerken hem sizin hem eşyalarınızın güvenliği için çekçek özelliği, şifreli kilit sistemi özelliği ve ekstra dayanıklı tekerlekler kullanılmıştır.

Çanta ve Valiz Modelleri 2024
Gittiğiniz gezilerden sevdikleriniz için getireceğiniz hediyelere valizinizde bir fermuarla yer açabilirsiniz. Valizinizde yer açılacak ve daha fazla eşyayla geri dönmekten korkmanıza gerek kalmayacaktır. Ayrıca düzenli olma taraftarıysanız valiz ve çantalarınızın iç cepleri de sizlere kullanım kolaylığında oldukça yardım sağlayacaktır. Ççs çanta ve Ççs valizlerine sahip olmak ve kampayalardan haberdar olmak istiyorsanız ccscanta.com web sitesini ve ccscantaonline instagram hesabını takip etmeniz yeterli olacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR