ÇÇS 5239 Polipropilen Kabin Boy Valiz

Fiyat : ₺2.389,00(KDV Dahil)

Ölçüler 36 x 53 x 24 cm
Boş ağırlık 2,4 kg
Hasara dayanıklı polipropilen materyal
Fermuarlı kapama
Önde ÇÇS logo detayı
360°C dönebilen dört adet çift döner tekerlek
TSA standardında şifreli bir kilit
Teleskopik ayarlanabilir sap
Taşıma kolu
File cep ile ayrılmış iki oda içinde bagaj kayışları
Hafif gövde yapısı ile bagaj kotası dostu
İşçilik ve üretim hatalarına karşı 2 yıl garantili

ÇÇS Polipropilen Kabin Boy Valiz 5239

ÇÇS Polipropilen Kabin Boy Valiz 5239, seyahatlerinizde pratik ve güvenli bir seçenek sunar. Valizin ölçüleri 36 x 53 x 24 cm'dir ve boş ağırlığı 2,4 kg'dır. Dayanıklı polipropilen malzemeden üretilmiştir, bu da valizin dayanıklılığını artırır.

Fermuarlı kapama sistemi ile güvenli bir şekilde eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Önde bulunan ÇÇS logo detayı, marka kimliğini yansıtır. 360°C dönebilen dört adet çift döner tekerlek, valizin kolayca manevra yapmasını sağlar.

TSA standardında şifreli bir kilit, içerideki eşyalarınızı güvenle korumanıza yardımcı olur. Teleskopik ayarlanabilir sap ve taşıma kolu, valizi taşırken kolaylık sağlar. Valizin içindeki eşyaları düzenli tutmanıza yardımcı olmak için file cep ile ayrılmış iki oda içinde bagaj kayışları bulunmaktadır. Hafif gövde yapısı, bagaj kotasına uygunluğu destekler. Ayrıca, işçilik ve üretim hatalarına karşı 2 yıl garanti sunulmaktadır. ÇÇS Polipropilen Kabin Boy Valiz 5239, seyahatlerinizde size güvenli ve kullanışlı bir deneyim sunar

Cinsiyet
UNISEX
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR