Çavuşoğlu Çanta

Çavuşoğlu Çanta San. ve Tic.Ltd.Şti. 07 Nisan 1984 tarihinde İrfan ve Asip Çavuşoğlu tarafından kurulmuştur. Kurulduğu ilk günlerde sektöründe kişisel bir firma olan ve sadece okul çantası üretimi yapan Çavuşoğlu Çanta 10 yıllık bir çalışmanın ardından 1994 yılında Limited Şirket ünvanı almış ve üretim zincirine bayan ve evrak çantalarını eklemiştir.1997 yılından itibaren çanta ithalatına başlayan firmamız aynı zamanda üretimine de devam etmektedir. Firmamız 2000 yılında Dockers, 2002 yılında da Caterpıllar markalarının Türkiye Genel Distribütörü ünvanını almıştır.

2005 yılının temmuz ayı sonunda ÇÇS markalı olan kendi valizlerinin üretimine başlamıştır.

2007 yılında distributör olduğu markalarının arasına National Geographic Türiye Genel Distribütörlüğünü eklemiştir.

2016 yılında yeni fabrika inşaatını tamamlayan firmamız ,36.000 metrekarelik kapalı alan büyüklüğünde olan tesisin 12.000 metrekarelik kapalı alan kısmını valiz üretimine ayırmıştır.

Şu anda Mercan Merkez mağaza ve showroom olmak üzere Beyazıt,Antalya,İzmir ve Türkiye’nin en büyük valiz fabrikası ile sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Vizyonumuz;

Çavuşoğlu Çanta San. Olarak vizyonumuz sahip olduğumuz ve ürettiğimiz kaliteli ürünlerle gerek Türkiye gerekse yurt dışındaki pazarlarda bulunduğumuz iyi noktayı korumak ve daha ileriye taşımaktır.

Misyonumuz:
Çavuşoğlu Çanta San. olarak misyonumuz kaliteli,modaya uygun ve ekonomik ürünler üretmek ve bu ürünleri en iyi şekilde müşterilerimize pazarlamaktır.